موبولینگو یک سامانه آموزشی پیامکی و بر اساس خدمات تلفن همراه است. موبولینگو یک ابزار کمک آموزشی درآمدزا و پرسود برای مدرسین، موسسات آموزشی و تمامی کسب و کارهاست که با استفاده از آن علاوه بر بالا بردن کیفیت آموزشی، می توانند ارتباط زبان آموزان یا دانشجویان را در خارج از محیط کلاسی و درسی نیز با محتوای آموزشی مد نظرشان حفظ کنند.
...
...

            هر محتوایی که قابلیت ارسال در قالب پیام کوتاه داشته باشد را می توان به عنوان محتوای آموزشی قابل ارسال از طریق موبولینگو در نظر گرفت. از موبولینگو برای ارسال هر نوع محتوای آموزشی می توان استفاده کرد. از آنجایی که هر رشته تحصیلی یا مهارتی دارای نکات و ظرایف آموزشی فراوانی است، اساتید و طراحان محتوا در تمامی رشته های تحصیلی، مهارتی یا دانشگاهی می توانند با طراحی محتوای آموزشی خود به صورت پیامکی و ارائه آن در بستر موبولینگو، علاوه بر درآمدزایی، کیفیت خدمات آموزشی خود را افزایش دهند.            
            درآمدزایی هر چه بیشتر از طریق روش های نوین محتواسازی از طریق پیامک و ایجاد مزایای رقابتی بیشمار، یکی دیگر از اهداف موبولینگو است. با توجه به این که مدرسین، موسسات و مراکز آموزشی، زمان کافی برای ایجاد نوآوری را ندارند، موبولینگو با تمرکز بر خدمات قابل ارائه به صورت ارزان و گسترده در بستر سامانه ارسال پیامک در ایران، برای تمامی سطوح زبانی و علمی، بستر خوبی را برای درآمدزایی و نوآوری هر چه بیشتر فراهم کند. ما موبولینگو را در اصل یک سیستم مارکتینگ و بازاریابی در نظر گرفته ایم چرا که از طریق ارائه محتوای پیامکی کمک آموزشی در بازه های زمان بندی شده، هر پیامک حکم یک یادآور را برای کاربران موبولینگو خواهد داشت؛ یادآوری اینکه این خدمات توسط چه سازمان یا شخصی به آن ها ارائه شده است و این مسئله تاثیر بسزایی در ایجاد وفاداری در مشتریان یا کاربران شما خواهد داشت. سهولت در استفاده از دوره های آموزشی قرار گرفته در موبولینگو، این امکان را به همه همکاران مان می دهد که بتوانند به راحتی محتوای آموزشی خود را به فروش برسانند.            
            ایجاد دسترسی بیشتر و آسان تر برای موسسات، مدرسین و همچنین زبان آموزان، دانشجویان و دانش آموزان کلیه رشته ها، از ماموریت های اصلی موبولینگو است. موبولینگو در واقع یک سامانه مدیریت یادگیریست که با ارائه پنل کاربری قابل برنامه ریزی، به همه کاربران، امکان تنظیم سرعت و زمان یادگیری محتوای آموزشی پیامکی مد نظرشان را می دهد.            
            ما یک گروه متشکل از مهندسین فناوری اطلاعات، مدرسین انواع زبان ها، تحلیل گران کسب و و کار و همچنین کارآفرینان هستیم که برای اولین بار در جهان، اقدام به ارائه یک سیستم ،بازاریابی خدمات آموزشی موثر برای کلیه زبان ها و رشته های علمی و تحصیلی کرده ایم. ایجاد یک زیرساخت معتبر و حرفه ای برای آموزش پیامکی به صورتی قابل مدیریت و با قابلیت فروش وسیع، برای اولین بار است که در جهان به اجرا درآمده است. ارائه کارت های الکترونیک فعال سازی خدمات پیامکی تحت عنوان موبوکارت MOBOCARD، قدمی بزرگ در راستای ایجاد یک بستر آموزشی مفید و پرسود برای کلیه دست اندرکاران و علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی و سایر حوزه های علمی است.            
            موبولینگو -  راهکارهای پیامکی، ارتباطات به یاد ماندنی.