یکی از کاربردهای شگفت انگیز موبولینگو، استفاده از آن به عنوان یک ابزار کمک آموزشی در دسترس و ارزان برای آموزش درون سازمانی است.

آموزش درون سازمانی با موبولینگو یکی از کاربردهای حرفه ای موبولینگو است که شرکت ها، سازمان ها، بانک ها و نهاد های خصوصی و دولتی می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

از آنجایی که عملکرد موبولینگو ارسال هر نوع محتوایی به صورت پیامکی، در بازه های زمانی مشخص و به صورت خودکار است، شرکت ها و سازمان ها می توانند محتوای مورد نظر خود را به صورت پیامکی، با کمک موبولینگو، به همکاران، نیروها یا کارمندان خود ارسال کنند.

محتوای این پیامک ها هر مطلبی می تواند باشد!

مثلا بانک ها می توانند، به منظور ارتقا سطح دانش کارکنان خود، در بازه های زمانی مشخص، زبان تخصصی بانکداری را به صورت پیامکی ارسال نمایند.

و حتی یک راهکار جالب تر این می تواند باشد که به جای گنجاندن مطالب خواندنی یا یادگرفتنی در محتوای پیامک ها، می توان از لینک ها استفاده کرد.

از آنجایی که هر محتوای متنی امکان ارسال از طریق پیامک را دارد، ارسال لینک به صورت پیامکی می تواند یکی دیگر از راه های خلاقانه و بسیار عملیاتی استفاده از موبولینگو باشد.

لینک های مرتبط با مطالب دلخواه خود را به صورت یک دوره پیامکی طراحی کنید و در موبولینگو بارگذاری کنید. (برای دریافت آموزش های مربوطه با بخش پشتیبانی در تماس باشید)

با استفاده از موبوکارت، کارمندان می توانند محتوای مد نظر سازمان یا شرکت را فعال کرده و از فردای روز فعال سازی، شروع به دریافت پیامک کنند.

لینک های مورد نظر شما در بازه های زمانی مشخص و به صورت خودکار به کارکنان شما ارسال می شوند و کارمندان پس از دریافت این پیامک ها و کلیک روی لینک های دریافتی (به صورت پیامکی)، می توانند محتوای مورد نظر شما را ببینند یا بشنوند.

این لینک ها می توانند لینک مرتبط به یکی از صفحات وب سایت شرکت یا سازمان شما باشند و یا حتی می توانند یک لینک بخصوص به یک محتوای خاص در صفحات اجتماعی باشند.

مهم این است که آموزش های مد نظر شما به راحت ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین حالت ممکن در اختیار نیروها، کارکنان یا کارمندان تان قرار گرفته است.

استفاده از موبولینگو به عنوان یک ابزار کمک آموزشی برای ارائه آموزش ضمن خدمت یا آموزش های درون سازمانی، یکی از استفاده های اصلی این سامانه است، چرا که علاوه بر سهولت دسترسی و هزینه بسیار پایین، ارائه آموزش ها مد نظر شما به کارمندان تان در بهینه ترین حالت ممکن ارائه می شوند.

موبولینگو در واقع یک فناوری ارائه دهنده خدمات ارتباطی است و یکی از بهترین استفاده های این سیستم خدماتی، ارائه آموزش های درون سازمانی است.

بانک ها، شرکت ها، سازمان ها و نهاد های مختلف می توانند با ارائه بخشی از آموزش های خود در بستر سامانه موبولینگو، قدم بلندی در راستای آموزش و ارتقا هر چه بیشتر نیروهای خود بردارند.

 

پیوندهای مفید:

اعطای حق نمایندگی موبولینگو