موبولینگو یک سامانه خدماتی است که با ارسال هر محتوایی به صورت پیامکی به کاربران، به یاد آوری، یادیگری یا به خاطرسپاری هر مطلب یا پیامی کمک می کند.

موبولینگو برای شما می تواند فواید بسیاری داشته باشد و با آشنایی با نوع کارکرد این سامانه، یادیگیری هر مطلبی برای شما راحت تر می شود.

هر محتوایی که امکان ارسال به کاربران از طریق پیام کوتاه را دارد، می تواند توسط موبولینگو ارسال شود چرا که موبولینگو یک سیستم مدیریت محتوا به صورت پیامکی است.

حتی شما این امکان را دارید که بتوانید نحوه دریافت پیامک های مورد نظرتان را کنترل کنید.

با استفاده از پنل کاربری خود در موبولینگو و مراجعه به بخش "تنظیمات دریافت پیامک"، می توانید تعیین کنید که تمایل به دریافت چند پیامک در روز دارید و حتی بازه زمانی دریافت پیامک های مد نظرتان را طبق سلیقه خود تغییر دهید.

شما با استفاده از موبولینگو می توانید هر مطلبی را راحت تر یاد بگیرید و یا یادآوری هر موضوعی برای شما راحت تر باشد.

بیایید یک موضوع خیلی محبوب و مورد نیاز جامعه مثل یادگیری یک زبان خارجه مانند انگلیسی را در نظر بگیریم.

مثلا شما یک زبان آموز انگلیسی هستید و با استفاده از روش های مرسوم مانند رفتن به موسسات زبان، مطالعه کتاب های گوناگون و دنبال کردن شبکه های اجتماعی، به یادگیری می پردازید.

در کنار تمامی روش های محبوب و مرسوم شناخته شده برای یادگیری یک زبان، موبولینگو می تواند به عنوان یک سیستم مدیریت یادگیری به صورت پیامکی، در هر جا و هر ساعتی، هر محتوای پیامکی را به صورت خودکار و طبق تنظیمات خودتان برای شما ارسال کند.

مثلا شما می توانید از موبولینگو برای یادگیری واژگان زبان انگلیسی استفاده کنید و این اطلاعات می تواند به صورت پیامکی برای تلفن همراه تان ارسال شود.

موبولینگو به شما کمک می کند تا به وسیله دریافت پیامک، راحت تر در معرض اطلاعات مد نظرتان قرار بگیرید و به طبع، شانس یادگیری یا به خاطر آوردن هر مطلبی با استفاده از موبولینگو بیشتر می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های موبولینگو این است که با استفاده هدفمند از پیامک، به خاطر سپاری و یادآوری هر مطلبی برای شما راحت تر می شود.

موبولینگو هم استفاده های آموزشی دارد و هم استفاده های تبلیغاتی و بر مبنای نوع محتوایی که در اختیار شما قرار گرفته، تجربه استفاده شما از موبولینگو متفاوت خواهد بود اما یک نکته مشترک برای همه کاربران موبولینگو وجود دارد و آن هم دسترسی خیلی راحت به اطلاعات در هر فضا و مکان و زمانیست.

از آنجایی که پلتفرم موبولینگو بر اساس خدمات پیامکی طراحی شده، نوع تلفن همراه شما در استفاده از خدمات موبولینگو تغییری ایجاد نمی کند و تمامی دارندگان خطوط تلفن همراه – بدون در نظر گرفتن نوع تلفن همراهی که دارند – می توانند به راحتی از موبولینگو استفاده کنند.

حتی دارندگان تلفن های همراه غیر هوشمند هم می توانند به راحتی از خدمات موبولینگو استفاده کنند.

موبولینگو به شما کمک می کند تا از طریق دریافت پیامک هایی با محتوای طراحی شده و خاص، یادگیری و به خاطرسپاری هر مطلبی آسان تر باشد.

پیامک های دریافتی در تلفن همراه شما می توانند منبعی برای یادگیری و یادآوری مطالب مهمی باشند که دوست دارید بدانید و یاد بگیرید.

پیامک تبدیل به یک ابزار تبلیغاتی افراطی شده در حالی که با استفاده هدفمند از همین ابزار – به کمک موبولینگو – می توانید با صرف کمترین زمان و بدون نیاز به حمل کتب سنگین، در طی روز به یادگیری مطالب مورد علاقه خود به صورت پیامکی بپردازید.

محتوای قرار گرفته در موبولینگو توسط طراحان محتوا در اختیار شما قرار گرفته است و شما می توانید بر مبنای محتوای قرار گرفته در بخش دروه های پیامکی، مطالب مورد نیاز خود را به صورت پیامکی و بر اساس تنظیمات مد نظر خودتان، دریافت کنید. (یعنی هم می توانید بازه زمانی دریافت پیامک های تان را تغییر دهید و هم تعیین کنید که تمایل دارید در آن بازه زمانی چند پیامک دریافت کنید.)

با استفاده از موبولینگو به راحتی و به صورت موثر، زمان تان را مدیریت کنید و علاوه بر استفاده و به کارگیری کلیه راه های مورد علاقه تان برای دریافت مطالب مورد نظرتان، از موبولینگو کمک بگیرید تا با ارسال پیامک های مفید و کارآمد به تلفن همراه تان، هر موضوع یا مطلبی را با سرعت بیشتری یاد بگیرید.

 

پیوندهای مفید:

اعطای حق نمایندگی موبولینگو