موبولینگو یک سیستم کمک آموزشی بر پایه تلفن همراه و فناوری پیامک کوتاه است که شما می توانید با استفاده از این سامانه، در هر جایی که هستید به یادگیری محتوای آموزشی مد نظر خود در خارج از فضا و ساعات کلاسی ادامه دهید.شما می توانید از طریق عضویت در دوره ها مختلف، محتوای آن دوره را به صورت پیامکی روی تلفن همراه تان دریافت کنید و در خارج از فضا و ساعات کلاسی ارتباط خود را با هر مطلبی حفظ کنید.

امکان ارسال مطالب به صورت پیامکی، محدودیت استفاده از تلفن های همراه با سیستم عامل های مختلف را از پیش رو برداشته است. هر نوع تلفن همراهی، حتی موبایل های غیرهوشمند، امکان استفاده از موبولینگو را دارند.

هر محتوایی که امکان ارسال از طریق پیامک را داشته باشد، قابلیت ارسال از طریق موبولینگو را نیز دارد.

موبولینگو یک سیستم کمک آموزشی است و قرار نیست که جای مدرس، کلاس، موسسات یا مراکز آموزشی را برای شما پر کند.

شما می توانید همزمان با عضویت در یکی از دوره های موبولینگو، کتاب مرتبط با همان دوره را هم به صورت همزمان مطالعه کنید و شانس یادگیری تان را به صورت چشم گیری بیشتر کنید.

موبولینگو، با استفاده از ارسال محتوای آموزشی با کیفیت از طریق پیامک به شما، شانس یادگیری هر مطلبی را بیشتر می کند چرا که شما بیشتر در معرض آن مطلب قرار میگیرید.

می توانید به راحتی در موبولینگو عضو شوید، دوره مورد نظر خود را پیدا کنید، در آن دوره ثبت نام کنید و شروع به دریافت پیامک های آموزشی کنید. به همین آسانی!

در ضمن، از طریق پنل کاربری خود در موبولینگو می توانید تنظیمات دریافت پیامک را به صورت دلخواه تان تغییر دهید. به صورت پیش فرض، پس از عضویت در هر درس یا دوره، شما 3 پیامک در بازه زمانی 9 الی 21 دریافت می کنید که این تنظیمات بر اساس سبک زندگی و سرعت یادگیری شما قابل تغییر است.

مثلا می توانید این تنظیمات را بر اساس سبک زندگی خود تغییر دهید و به جای تنظیمات پیش فرض، مثلا می توانید 10 پیامک در بازه زمانی 12 الی 15 دریافت نمایید و یا اینکه این تنظیمات را به 2 پیامک در بازه زمانی 20 الی 23 تغییر دهید.

انتخاب با شماست!

به یاد داشته باشید که حداکثر امکان دریافت پیامک در یک روز از طریق موبولینگو 12 پیامک است.

کارمندان، دانشجویان و دانش آموزان، می توانند بر اساس ساعات کاری و سبک زندگی خود، تنظیمات دریافت پیامک در موبولینگو را به میل خودشان تغییر دهند.

موبولینگو یک سامانه مدیریت یادگیری یا LMS – Learning Management System است.

موبولینگو فقط یک کمک کوچک اما کاربردی در مسیر پیشرفت شماست و در کنار سایر روش های موجود، می تواند تاثیر یادگیری هر مطلبی را برای شما به صورت موثری بالا ببرد.

تمام رشته ها، زبان ها و علوم، می توانند هر مطلبی که امکان ارسال از طریق پیامک را دارد، به صورت متن های استاندارد و قابل ارسال پیامکی از طریق موبولینگو به شاگردان، دانشجویان و زبان آموزان خود ارائه دهند.

موبولینگوخالق یک تجربه یادیگری بهتر