عضویت در موبولینگو یک فرآیند راحت و آسان است.

شما می توانید به دو صورت عضو شوید.

  • ثبت نام آنلاین
  • عضویت با موبوکارت

ثبت آنلاین روند بسیار ساده ای دارد.

بعد از ورود به وب سایت - بخش "ثبت نام" - با ورود شماره تلفن همراه خود و کلیک روی دکمه تایید، پیامکی حاوی یک کد تایید از شماره 30008015 دریافت خواهید کرد.

با ورود کد تایید در قسمت مشخص شده، ثبت نام شما انجام می شود و وارد پروفایل کاربری خود می شوید.

به همین راحتی می توانید در موبولینگو عضو شوید و همچنین سایر اطلاعات خود را در قسمت پروفایل کاربری خود تکمیل کنید.

 

عضویت با موبوکارت از ثبت نام آنلاین هم راحت تر است.

هر درسی را که با موبوکارت مجازی یا فیزیکی فعال کنید، پس از ارسال هر کد فعال سازی به موبولینگو از طریق پیامک، سامانه به صورت خودکار یک پروفایل کاربری برای همان شماره تلفن همراه می سازد و نتیجه را به صورت پیامکی به همان شماره تلفن اعلام می کند.

این پیامک حاوی نام کاربری و کلمه عبور آن پروفایل است که به صورت پیش فرض، نام کاربری و رمز عبور تمامی پروفایل های ساخته شده در موبولینگو، همان شماره تلفن همراه کاربر است.

این موضوع برای عضویت به صورت آنلاین هم صدق می کند و به صورت پیش فرض نام کاربری و کلمه عبور تمام کاربران همان شماره تلفن همراه شان است.

 

یادآوری مهم: چه به صورت آنلاین ثبت نام کنید و چه با استفاده از موبوکارت، در هر دو روش، نام کاربری و رمز عبور پروفایل شما به صورت پیش فرض همان شماره تلفن همراه شماست.

تمامی کاربران موبولینگو می توانند پس از ورود به وب سایت، از طریق پروفایل کاربری شان، رمز عبور خود را تغییر دهند.

البته هیچ اجباری به تغییر "رمز عبور" ندارید و اگر فکر می کنید که رمز عبور پیش فرض (شماره تلفن همراه تان) را بهتر به خاطر خواهید آورد، نیاز به تغییر "کلمه عبور" نیست.

به همین راحتی.

 

اما کاربران حرفه ای چطور؟ کاربرانی که به عنوان تولید کننده محتوا و یا کسب و کار فعالیت دارند چطور؟ آیا ناحیه کاربری مدرسین، موسسات یا مراکز آموزشی متفاوت است؟

بله، برای کاربران حرفه ای، یک پنل کاربری حرفه ای و جدا در نظر گرفته شده است.

اما دسترسی به پنل کاربری مخصوص مدرسین و مراکز آموزشی در موبولینگو صرفا از طریق دریافت لینک دعوت به عضویت به صورت پیامکی امکان پذیر است.

به این معنی که هر یک از مدرسین و مراکز آموزشی عضو در موبولینگو، می توانند از همکاران برگزیده خود برای عضویت در موبولینگو دعوت به عمل آورند.

با استفاده از بخش "دعوت از همکاران" در پنل کاربری، می توانید برای همکاران خود از طریق پیامک، لینک دعوت به عضویت ارسال کنید.

یعنی عضویت به عنوان مدرس، موسسه یا مرکز آموزشی در موبولینگو، صرفا از طریق دریافت لینک دعوت از یکی از اعضای فعلی موبولینگو امکان پذیر است؟

- خیر! اگر تا بحال از هیچ یک از کاربران حرفه ای موبولینگو لینک دعوت دریافت نکرده اید، می توانید با استفاده از دکمه "درخواست عضویت به عنوان کسب و کار"، به عنوان یک کاربر حرفه ای، در موبولینگو عضو شوید.

مدرسین، موسسات، مراکز آموزشی و کسب و کارها می توانند به امکاناتی از قبیل:

  • ایجاد و ویرایش دوره های آموزشی پیامکی
  • ایجاد مقاله و مطالب خواندنی
  • فروش دوره های آموزشی
  • درخواست تسویه حساب
  • درخواست صدور موبوکارت
  • پروفایل کاربری قابل ملاحظه به صورت عمومی
  • و مجموعه ای از امکانات کارآمد دیگر

دسترسی داشته باشند.

 

کاربران خارج از کشور چطور می توانند از امکانات موبولینگو استفاده کنند و روال عضویت این دسته از کاربران به چه صورت است؟

با این که رویه عضویت در موبولینگو بر اساس تلفن همراه کاربران طراحی شده، اما کاربرانی که در داخل کشور ساکن نیستند را نیز در نظر گرفته ایم.

در لحظه ثبت نام، در صورتی که امکان دریافت کد تایید از طریق پیامک را ندارید، می توانید این کد را از طریق ایمیل دریافت کنید و در هر جای دنیا که باشید به موبولینگو دسترسی داشته باشید.

 

پشتیبانی موبولینگو به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شماست.

خوشحال می شویم که بتوانیم پاسخگوی سوالات و درخواست های شما باشیم.