موبولینگو، به هر استان، فقط یک نمایندگی فروش اعطا خواهد کرد!

این یک فرصت طلاییست.

اگر علاقه مند به ورود به یک حوزه کاری خلاقانه، فناورانه، دانش بنیان و ارزش آفرین هستید، اینجا جای شماست!

شما می توانید به یکی از نمایندگان فروش محصولات و خدمات موبولینگو در استان محل سکونت خود تبدیل شوید.

با توجه به استقبال خوب کسب و کارها از خدمات کمک آموزشی موبولینگو در تهران، قصد داریم که فقط به یک نفر در هر استان، امکان فعالیت به عنوان نماینده رسمی موبولینگو در کل استان مورد نظر را بدهیم.

یعنی، نمایندگی موبولینگو فرصت ارائه خدمات و فروش به کل جمعیت استان محل زندگی خود را خواهد داشت و این یک فرصت درآمدزایی بینظیر برای همه علاقه مندان به همکاری با موبولینگو است.

اعطای نمایندگی محصولات موبولینگو - اخذ نمایندگی محصولات موبولینگو

موبولینگو چه کاری انجام می دهد؟

 

موسسه دیجیتالی سام یک شرکت دانش بنیان با مجوز رسمی از سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران با شماره ثبت 31648 و شناسه ملی 10320874674 است.

موبولینگو یکی از خدمات و محصولات ارائه شده توسط موسسه دیجیتالی سام است.

موبولینگو یک سیستم کمک آموزشی بر پایه تلفن همراه و فناوری پیام کوتاه است که با استفاده از آن اشخاص و سازمان ها می توانند بخشی از خدمات خود را به صورت پیامکی و در خارج از فضا و ساعات رسمی کلاسی ارائه دهند.

موبوکارت – خدمات فیزیکی و قابل فروش موبولینگو است که به عنوان جدیدترین محصول قابل فروش و بازاریابی جهان در صنعت آموزش مطرح شده است که به راحتی می تواند یک زیرساخت فناورانه و بر پایه تکنولوژی را به هر موسسه، شرکت، سازمان یا ارگان اضافه  کند.

اعطای نمایندگی موبولینگو، این امکان را به شما می دهد، که به عنوان یکی از شعب ارائه خدمات موبولینگو و فروش موبوکارت، بتوانید این محصول آموزشی جدید و بی نظیر را به تمامی اشخاص، فعالان آموزشی، شرکت ها، موسسات و نهادهای غیردولتی یا دولتی در کل استان محل سکونت خود، ارائه دهید.

 

برای آشنایی بیشتر با خدمات موبولینگو روی – موبولینگو برای کسب و کارها و مدرسین – کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با خدمات موبولینگو روی – موبولینگو برای کاربران – کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با محصولات فیزیکی موبولینگو روی – موبوکارت – کلیک کنید.

 

شرایط اخذ نمایندگی

 

با توجه به اینکه خدمات موبولینگو به صورت پیامکی ارائه می شوند و همچنین محصولات فیزیکی ارائه شده – موبوکارت – نیز به راحتی در اختیار مشتریان قرار میگیرد، نماینده فروش خدمات و محصولات موبولینگو در هر استان، کار بسیار ساده ای خواهد داشت چرا که فقط کافیست تا با مهارت و برنامه ریزی درست، به هر تعدادی که می تواند مشتری جذب کند.

از آنجایی که موبوکارت یک محصول راحت و ساده است، فروش آن نیز پیچیدگی ندارد و تجربه ما این بوده که مشتریان به راحتی با آن ارتباط برقرار میکنند.

نماینده، در سود فروش به تمامی مشتریان جذب شده، به صورت خودکار و سیستمی، سهیم خواهد بود و درآمد قابل توجهی نیز کسب خواهد کرد.

اساسا سود مجموعه موبولینگو در سود اعضا و نمایندگان آن است و سعی همیشگی ما این است که ابتدا سود نمایندگان و عاملین فروش را در مرکز توجه قرار دهیم.

برای فعالیت به عنوان نمایندگی رسمی فروش خدمات و محصولات موبولینگو در استان مد نظر خود نیاز به داشتن ملک تجاری خاصی نخواهید داشت.

شما می توانید به عنوان تنها نماینده موبولینگو در استان محل زندگی خود، حتی از منزل، و به صورت آنلاین، اقدام به فروش کنید.

البته، تجربه نمایندگان فروش موبوکارت معمولا به این صورت بوده که مراجعه حضوری و صحبت رو در رو نتیجه بهتری در پی داشته است، اما به هر حال هر فروشنده یا نماینده در اتخاذ سیاست های فروش خود آزاد است.

 

کار ما به عنوان نمایندگی فروش دقیقا چیست؟

 

موبولینگو یک سیستم ارائه خدمات کمک آموزشی به صورت پیامکیست. بخشی از فعالیت شما دعوت موسسات آموزشی، مدرسین، سازمان ها، و شرکت های خصوصی یا دولتی برای استفاده از این خدمات است و با توجه به اینکه این خدمات به صورت آنلاین ارائه شده و دعوت به استفاده از خدمات صرفا توسط نماینده (شما) صورت می پذیرد، نماینده به صورت مستقیم در سود فروش آنلاین تمامی خدمات شریک خواهد بود.

البته، کار اصلی نمایندگی فروش محصولات موبولینگو، فروش موبوکارت است که قبلا با آن آشنا شده اید.

موبولینگو، تنها ارائه دهنده محصولات تحت عنوان موبوکارت MOBOCARD در ایران و جهان است، و شما به عنوان نمایندگی فروش موبوکارت، روی یک محصول خاص فعالیت خواهید کرد که مونوپولی یا انحصار آن، صرفا در اختیار موبولینگو و نمایندگان آن قرار دارد.

 

اگر تمایل دارید از موبوکارت MOBOCARD بیشتر بدانید روی اینجا – موبوکارت MOBOCARD – کلیک کنید.

 

در ضمن، نماینده هیچ مسئولیتی بابت ارائه خدمات پشتیبانی یا ارسال به مشتریان به عهده نخواهد داشت و کلیه مراحل کارها مانند چاپ یا ارسال موبوکارت، و همچنین پاسخگویی به سوالات مشتریان، از طریق دفتر مرکز موبولینگو پیگیری خواهد شد.

 

میزان درآمد ما به عنوان نماینده فروش موبولینگو چقدر است؟

 

این یک سوال پرتکرار در بین نمایندگان یا علاقه مندان به اخذ نمایندگی موبولینگو است.

میزان درآمد شما به عنوان یکی از نمایندگان فروش خدمات و محصولات موبولینگو به میزان فعالیت و به کارگیری استراتژی های درست کاری بستگی دارد اما بهترین پاسخ به این سوال در واقع مطرح کردن یک سوال دیگر است. آیا سقف خاصی برای درآمدزایی از موبولینگو برای نمایندگان قائلیم؟

پاسخ به این سوال "خیر" است.

نماینده موبولینگو به هر میزانی که فروش کند، در مبلغ فروش به صورت آنلاین سهیم خواهد بود و مبالغ نیز در کمتر از 1 هفته به حساب نماینده واریز خواهد شد.

این نکته مهمی است  که نمایندگان موبولینگو می توانند با اطمینان خاطر بر اساس آن فعالیت داشته باشند چرا که روند درآمدزایی نمایندگان یک برند، مسئله پراهمیتی است.

ما روند درآمدزایی نمایندگان موبولینگو را به صورتی در نظر گرفته ایم که نماینده می تواند به صورت آنلاین و صرفا با اقدام از طریق پنل کاربری خود در موبولینگو و با ارائه درخواست تسویه حساب، درآمد آنلاین خود را در حساب شخصی خود دریافت کنند.

تسهیل درآمدزایی نمایندگان از اهداف اصلی دفتر مرکزی موبولینگو است.

 

فعالیت به عنوان نمایندگی موبولینگو برای ما بار مسئولیتی خاصی دارد؟

 

خیر، شما صرفا بفروشید!

کلیه امور مرتبط اعم از پشتیباینی و رفع ایرادات احتمالی، به عهده واحد پشتیبانی موبولینگو است و نمایندگان فروش صرفا عاملیت فروش خدمات و محصولات موبولینگو را دارند.

پس، از این بابت خیال تان راحت باشد که بار مسئولیت یا پاسخگویی خاصی روی دوش نمایندگان نیست.

 

آیا برای فعالیت به عنوان نماینده موبولینگو باید هزینه خاصی بپردازیم؟

 

بله، مبلغ اخذ نمایندگی محصولات و خدمات موبولینگو برای هر استان به صورت دو سالانه مبلغ 15 میلیون تومان است که به صورت یکجا پرداخت می نمایید.

پس از این مرحله، اسم شما به عنوان نماینده رسمی موبولینگو، وارد صفحه نمایندگی های موبولینگو در سراسر ایران می شود و شما می توانید آزادانه به عنوان نماینده موبولینگو در استان مد نظر و تحت قرارداد، فعالیت نمایید.

توجه کنید که کلیه شهرهای استان مورد نظر تحت عاملیت فروش نماینده استان قرار خواهد گرفت و موبولینگو برای هر استان، تنها یک نمایندگی فروش در نظر خواهد گرفت؛ یعنی انحصار فروش موبوکارت های موبولینگو در اختیار نماینده است.

 

آیا برای فعالیت به عنوان نمایندگی موبولینگو در استان، باید مجوز خاصی داشته باشیم؟

 

خیر، موبولینگو یک شرکت دانش بنیان تحت مجوز رسمی از سازمان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران است و فعالیت نمایندگان موبولینگو در استان های مختلف، نیاز به اخذ هیچ مجوزی ندارد.

 

پس از پایان دوره نمایندگی خود چه کنیم؟

 

قرارداد اخذ نمایندگی موبولینگو به صورت 24 ماهه عقد می شود که بعد از 24 ماه به صورت خودکار ملغی خواهد شد. شما برای تمدید قرارداد جدید، می توانید اعلام آمادگی کنید.

 

آیا نماینده می تواند محصولات نمونه با نام خود داشته باشد؟

 

بله، در صورت تمایل، نماینده هر استان می تواند محصولاتی با برند و نام خود داشته باشد که پس ازهماهنگی با دفتر مرکزی موبولینگو، برای نماینده ارسال می شود. نماینده می تواند از این محصولات برای تبلیغ خود و آشنایی مشتری با خدمات و محصولات موبولینگو استفاده کند که با تخفیف ویژه مخصوص نمایندگان، این محصولات به شما ارائه خواهند شد.

 

برای آشنایی بیشتر با خدمات موبولینگو روی – موبولینگو برای کسب و کارها و مدرسین – کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با خدمات موبولینگو روی – موبولینگو برای کاربران – کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر با محصولات فیزیکی موبولینگو روی – موبوکارت – کلیک کنید.

 

اعطای حق نمایندگی موبولینگو – یک فرصت خوب و آسان برای درآمدزایی با یک محصول خاص و انحصاریست.

 

شرایط اعطای نمایندگی محصولات و خدمات موبولینگو را عمدا، در راحت ترین حالت ممکن در نظر گرفته ایم تا علاقه مندان همکاری با موبولینگو، با اطمیمنان خاطر و سرعت بالا، بتوانند هر چه سریع درآمدزایی خود را شروع کنند.

برد ما در برد نمایندگان ماست و ما این حقیقت ساده را به خوبی درک کرده ایم.

تمام هدف و تلاش ما، سهولت کار نمایندگان موبولینگو در تمامی استان های ایران است، تا بتوانیم از این طریق به عنوان یک گروه کسب و کاری قدرتمند، با تقویت شبکه نمایندگان موبولینگو در ایران، زیرساخت های خدمات آموزش نوین کشور را گسترش دهیم.

اخذ نمایندگی موبولینگو این امکان را به شما می دهد تا بتوانید با تمامی شرکت ها، بانک ها، موسسات و فعالان آموزشی استان زندگی خود در ارتباط باشید و از طریق فروش موبوکارت به آن ها، علاوه بر ایجاد یک درآمدزایی پرسود و مطمئن برای خود، نقش بسزا و ارزش آفرینی در گسترش زیرساخت های درآمدزا و کارآفرین آموزشی در ایران داشته باشید.

برای ارائه درخواست نمایندگی خود، کافیست تا از طریق واتس اپ، درخواست  خود را ارائه دهید.

فرآیند اعطای نمایندگی در کمتر از یک  هفته انجام خواهد شد.

اعطای نمایندگی موبولینگو - اخذ نمایندگی موبولینگو - اعطای حق نمایندگی موبولینگو

اعطای حق نمایندگی موبولینگو - اعطای نمایندگی فروش موبوکارت - فروش موبوکارت

سایر پیوندهای مفید:

هر آنچه در مورد موبوکارت باید بدانید

چرا باید از موبولینگو استفاده کنم؟

آموزش درون سازمانی با موبولینگو

راهنمای مدرسین و کسب و کارها

درآمدزایی از موبولینگو