امیدواریم که پس از تماشای کلیپ راهنمای مدرسین، موسسات و مراکز آموزشی، با موبولینگو و نحوه کارکرد آن آشنایی پیدا کرده باشید.

در این بخش می توانید به کلیه اطلاعات مورد نیاز در مورد موبولینگو و موبوکارت دسترسی داشته باشید.

 

موبولینگو چیست؟

 • موبولینگو یک سیستم کمک آموزشی بر پایه تلفن همراه است و هدف موبولینگو افزایش سطح خدمات و درآمد مدرسین، موسسات و مراکز آموزشی است. موبولینگو جاییست که شما می توانید بخشی از خدمات خود را در قالب دوره های کمک آموزشی پیامکی به فروش برسانید. به راحتی می توانید با استفاده از پنل کاربری خود دوره بسازید، محتوای طراحی شده توسط خودتان را در موبولینگو بارگذاری کنید، قیمت هر درس را طبق تعرفه دلخواه خود تعیین کنید، و شاگردان خود را به دوره هایی که طراحی کرده اید ارجاع دهید. دانشجویان یا زبان آموزان شما می توانند خیلی راحت با فعال سازی محتوای پیامکی شما از طریق خرید آنلاین از پنل کاربری شما یا با استفاده از موبوکارت، این محتوا را فعال و به صورت پیامکی دریافت کنند. موبولینگو جایی برای کسب درآمد بیشتر در ازای خدمات کمک آموزشی خاص و کارآمد، برای همه مدرسین، موسسات و مراکز آموزشیست.

ما چگونه می توانیم از موبولینگو کسب درآمد کنیم؟

 • خیلی ساده! محتوای کتاب یا دوره آموزشی مدنظرتان را به صورت محتوای قابل ارسال پیامکی طراحی کنید. محتوای مد نظرتان را درس بندی کنید. محتوا را در موبولینگو طبق آموزش های ارائه شده بارگذاری کنید که این آموزش ها را می توانید با کلیک روی بخش – ساخت و طراحی دوره آموزشی پیامکی – به راحتی ملاحظه نمایید. قیمت محتوای مد نظرتان را تعیین کنید و تمام! محتوای شما در بخش "دوره های آموزشی" و پروفایل شخصی خودتان نمایش داده می شود و دانشجویان یا زبان آموزان تان می توانند این محتوا را خریداری کنند. راه دوم هم این است که اگر می بینید دوره های فعلی و موجود در موبولینگو از نظر کیفی و آموزشی پاسخگوی نیاز شما هستند، در انرژی و زمان تان صرفه جویی کنید و صرفا شاگردان، دانشجویان یا زبان آموزان خود را به این دوره ها ارجاع دهید و همچنان کسب درآمد کنید. چه طراح دوره باشید

برای درآمد از موبولینگو حتما باید طراح دوره باشیم؟

 • خیر! شما می توانید با فروش دوره های موجود و ارجاع شاگردان خود به خرید این دوره ها از طریق پروفایل کاربری خودتان در موبولینگو، در 50 درصد از سود فروش هر دوره یا درس سهیم باشید و به راحتی درآمد کسب کنید. طراح و فروشنده دوره به یک اندازه از موبولینگو سود می برند.

برای نحوه استفاده از پنل کاربری چطور باید آموزش ببینیم؟

 • در بالای هم صفحه از پنل کاربری بخشی با عنوان "راهنمای این صفحه" وجود دارد که با کلیک یا لمس این بخش، کلیپ کوتاهی حاوی تمامی راهنمایی ها مورد نیاز در رابطه با همان صفحه برای شما پخش خواهد شد.

بر فرض اگر یک دوره در موبولینگو وجود داشته و قبلا توسط فرد یا مرکز آموزشی دیگری طراحی شده باشد، من هم می توانم همانند همان دوره را طراحی کنم؟

 • در صورتی که محتوای دوره شما با محتوای فعلی متفاوت باشد، بله. اما پیشنهاد ما این است که ابتدا با سنجش کیفیت محتوای آموزشی دوره موجود شروع کنید. اگر دوره موجود در موبولینگو از کیفیت محتوایی خوبی برخوردار بود و شما هم آن محتوا را برای خدمات آموزشی خود مناسب دیدید، دوره را به پروفایل کاربری خود اضافه کنید و شاگردان خود را به آن دوره ارجاع دهید و با فروش دوره مد نظرتان به راحتی کسب درآمد کنید. سود فروش هر دوره یا درس بین سازنده و فروشنده آن  دوره به صورت پنجاه پنجاه تقسیم می شود.

چطور می توانم به پنل کاربری مختص مدرسین و مراکز آموزشی دسترسی داشته باشم؟

 • عضویت به عنوان مدرس، موسسه یا مرکز آموزشی در موبولینگو صرفا از طریق دریافت لینک دعوت از یکی از اعضای فعلی ممکن است. اگر تا بحال این لینک را دریافت نکرده اید، خیلی ساده با ارسال پیام به هر یک از اعضای فعلی می توانید درخواست کنید تا لینک دعوت به موبولینگو را برای شما  ارسال کنند. با کلیک روی این لینک که به صورت پیامکی برای شما ارسال می شود، به راحتی می توانید در موبولینگو عضو شوید.

آیا دعوت از همکاران یا سایر موسسات و مراکز آموزشی به موبولینگو، برای ما سودی هم دارد؟

 • 100 درصد! کلیه افرادی که به دعوت شما در موبولینگو عضو می شوند به پروفایل شما متصل می شوند. این اتصال در هیچ کجا از وب سایت نمایش داده نمی شود اما شما از کلیه فعالیت های فروش پروفایل های متصل به پروفایل شما سود خواهید برد. میزان این سود برای مدرسین 15 درصد و برای موسسات 20 درصد است. یعنی 15 الی 20 درصد از فروش کلیه پروفایل های دعوت شده به موبولینگو از طریق شما، به حساب شما واریز می شود و شما می توانید پس از ارائه "درخواست تسویه حساب" مبلغ فروش خود را ظرف کمتر از 48 ساعت دریافت نمایید. این قضیه برای خود شما به عنوان یک مدرس، موسسه یا مرکز آموزشی هم صادق است. بخشی از درآمد و فعالیت های فروش شما به حساب مدرس یا موسسه ای که شما را به موبولینگو دعوت کرده، واریز می شود. این قضیه برای تمامی اعضای موبولینگو یکسان است پس تشویق می کنیم تا جایی که می توانید، از طریق پنل کاربری خود "بخش دعوت از همکاران" استفاده کنید. با دعوت از همکاران خود به موبولینگو علاوه بر درآمدزایی برای خودتان، فرصت ارائه خدمات بهتر و درآمدزایی بیشتر را در اختیار همکاران تان هم  قرار دهید.

چه محتوایی برای قرارگیری در موبولینگو مناسب است؟

 • هر محتوایی! شما به عنوان یک مدرس، موسسه یا مرکز آموزشی مجاز به بارگذاری هر محتوایی در موبولینگو هستید و هیچ محدودیتی از نظر نوع رشته یا درس ندارید. موبولینگو یک ابزار کمک آموزشی است که از طریق آن ارتباط بین مدرسین یا مراکز آموزشی با دانشجویان یا زبان آموزان خود بیشتر می شود. این شما هستید که باید تشخیص دهید آیا دوره مد نظر شما کشش طراحی محتوا به صورت پیامکی را دارد یا خیر. پیامک هایی که طراحی می کنید می توانند تنها بخشی از متریال درسی را انعکاس دهند. این پیامک ها می توانند نکات درسی خاص باشند که در کلاس آموزش نمی دهید. در طراحی محتوا هیچ محدودیتی ندارید و هر محتوایی که به  نظرتان قابل ارسال از طریق پیامک باشد را می توانید با طراحی هوشمندانه و خلاقانه در موبولینگو قرار دهید و به راحتی کسب درآمد کنید. مثلا یک استاد می تواند برای ارتباط هر چه بیشتر زبان آموزان با محتوای درسی مد نظر خود، واژگان یک درس خاص از یک دوره آموزشی مثل زبان روسی یا مثلا یک دوره آموزش فیلم نامه نویسی را پس از طراحی به عنوان پیامک های قابل ارسال، در موبولینگو قرار دهد.

چه نوع محتوایی مناسب طراحی به عنوان یک دوره آموزشی پیامکی است؟

 • ما در موبولینگو هیچ محدودیتی برای نوع محتوا قائل نشده ایم. می توانیم بگوییم که هر محتوایی که قابلیت ارسال از طریق پیامک داشته باشد و برای دانشجویان یا زبان آموزان شما مفید باشد می تواند در موبولینگو قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر درباره انواع محتوای و چندین ایده خوب درباره تولید محتوا در موبولینگو می توانید به بخش – چند ایده خوب برای تولید محتوا – مراجعه کنید.

چگونه باید در موبولینگو محتوای پیامکی طراحی کنیم؟

 • شما می توانید با مراجعه به بخش – ساخت و طراحی دوره آموزشی پیامکی – تمامی اطلاعات لازم در این باره را دریافت نمایید و اگر باز هم سوالی باقی ماند، با بخش پشتیبانی مطرح نمایید.

چگونه محتوای پیامکی طراحی شده را در موبولینگو بارگذاری (UPLOAD) کنیم؟

موبوکارت چیست؟

 • موبوکارت یک محصول مجازی یا فیزیکی است که به سفارش شما، در اختیارتان قرار میگیرد. موبوکارت یک راه آسان برای فعال سازی دروس هر دوره است و شاگردان یا دانشجویان شما می توانند از طریق موبوکارت، به راحتی محتوای مد نظر شما را روی تلفن همراه شان فعال کنند – بدون نیاز به اینترنت و صرفا از طریق پیامک. شما می توانید کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره موبوکارت را از طریق کلیک روی بخش – موبوکارت – دریافت نمایید.

آیا تمام اعضای حرفه ای – مدرسین یا مراکز آموزشی – موبولینگو امکان دریافت موبوکارت را دارند؟

 • بله – همه مدرسین یا موسسات آموزشی این امکان را دارند و شما می توانید با استفاده از بخش "درخواست صدور موبوکارت" در پنل کاربری خود اقدام به تهیه موبوکارت نمایید. موبوکارت هم در سه حالت امکان صدور دارد که می توانید با کلیک روی بخش – موبوکارت – تمامی اطلاعات لازم درباره موبوکارت، انواع موبوکارت و نحوه سفارش موبوکارت را دریافت نمایید.

 

آیا سوالی دارید که در این بخش پاسخ داده نشده است؟ لطفا از طریق واتس اپ با پشتیبانی موبولینگو در تماس باشید تا بتوانیم پاسخگوی درخواست ها یا سوالات شما باشیم. اطلاعات تماس در قسمت پایینی وب سایت قابل مشاهده هستند

موبولینگو - موبوکارت - یادگیری از طریق پیامک - آموزش زبان با پیامک

پیوندهای مفید:

اعطای حق نمایندگی موبولینگو